Domácí chtěli potvrdit výsledek z minulého kola, kdy prolomili střeleckou smůlu a podařilo se jim získat tři body. Jenže v sobotním odpoledni před nimi stál schopný soupeř.

Česká Kamenice – Milešov 3:5 (0:3)

Úvodní minuty si domácí hru hlídali, vzadu se zbytečně nerozpakovali a když byli v úzkých, míč jednoduše odkopli. První slovo měli hosté, když po Švandově chybě vstřelili první gól utkání. Poté se domácí snažili hru vyrovnat s vidinou vstřelení branky.
To se však podařilo milešovským, když opět po Švandově chybě vstřelili druhou branku. Třetí gól na sebe nenechal dlouho čekat, když se v pětatřicáté minutě hostující hráč uvolil k sólu od půli hřiště a před Peklem se nemýlil – 0:3. Domácí tak odcházeli do kabin se svěšenými hlavami.
V úvodu druhé půle se podařilo po centru zprava Maněnovi snížit hlavou na 1:3, jenže náskok si hosté i nadále hlídali. Ten se jim zanedlouho podařilo zvýšit. Domácí opět snížili zásluhou Šimka, který ranou z dálky překonal hostujícího brankáře, a cítili tak šanci alespoň na slušný výsledek. Milešov si ale vítězství hlídal a pojistil jej další brankou. Šimek pak už jen svým průnikem přes tři hráče a následným obhozením brankáře korigoval výsledek na konečných 3:5.

Č. Kamenice: Peklo – Vaněk, Švanda, Král, Baťka – Šimek, Štádler, Mitruška, Sýkora – Jírava, Maněna.
Střídali: Mach, Pilár, Mandys. 70 diváků