V nedělním podvečeru za příjemného počasí a ve skvělé kulise přivítal varnsdorfský Slovan, přední tým ČFL, béčko Příbrami. To z posledních dvou utkání vydolovalo plný počet šesti bodů, zatímco domácí hráli dvakrát venku a přivezli dvě bezbrankové plichty (na béčkách Teplic a ve středu Slavie ve vloženém 33. kole).

Varnsdorf - Příbram B 2:0 (2:0)

Od začátku se hrálo v neděli v režii domácích. Šance dlouho žádné neměli a co proniklo ke gólmanovi Tomovi, tak nebylo nebezpečné. Ve statistice zápasu jim přibýval jen počet rohů a postavení mimo hru. Po půlhodině hry kopal Vrabec další z rohových kopů a na vzdálenější tyči Křemen hlavičkoval jen do náruče gólmana. Na druhé straně technická střela ze střední vzdálenosti Nováka mířila mimo Macháčkovu bránu. Kolem 30. minuty se míč odrazil ve shluku obránců hostů, jejich gólman reagoval na jinou stranu a měl hodně práce, aby ještě míč směřující do brány vytěsnil na rohový kop. A pak přišly góly. Po spolupráci na ose Jordák Vaško dostal dobře nalitý míč před brankaře L. Macha a otevřel skóre. Neuplynuly snad ani tři minuty, Jordák poslal mezi obránce dopředu Grubhoffera a loňský kanonýr Slovanu se nemýlil, bylo 2:0. V závěru půle kopali hosté jediný roh. Balón se ve shluku hráčů ve vápně dlouho odrážel, až skončil v náruči Macháčka a sudí pískl poločas.
Na začátku druhé části se zranil ze Slovanu Vaško a střídal jej Svoboda. V 57. se odražený míč dostal ke Grubhofferovi, vystartoval sám na Tomu, oblafl jej a z úhlu ke vzdálenější tyči zavěsil. Radost však trvala jen chvíli, než bylo odmávnuto postavení mimo hru dle asistenta na lajně. Dalším dlouhým nákopem dopředu Vrabce trefil volejem ze vzduchu autor neuznané branky, ale rána šla mimo. Z ojedinělého útoku soupeře se dostal do šestnáctky střídající M.Štochl, pádem hrál na penaltu, sudí však zůstal v klidu a když viděl ŽK hostující Pilík za řečnění, trenér hostů Barát jej raději vystřídal. Druhá půle sice nepřinesla branky, ale vzruchu pro diváky bylo dostatek. V 75. si říkal Macháček o míč, nedosáhl na něj a Novák mířil z dvaceti metrů dobře pod břevno. Tam ale stál Vrabec a stačil míč hlavou odvrátit do bezpečí. Vzápětí přišla další možnost pro Slovan. Hosté vzadu i s gólmanem zazmatkovali, míč se dostal až na půlící čáru a Grubhoffer zkoušel štěstí dlouhým nákopem na odkrytou bránu, balón skončil mimo. Béčko Příbrami dobře bránilo, v ofenzivě ovšem nebezpečné nebylo. Deset minut před koncem měl Vrabec ještě možnost přímého kopu. Obstřelil dobře zeď, ale Toma stál připraven, kde měl. Varnsdorf kontroloval hru až do konce, sudí nastavil ještě tři minuty, branka už však nepadla a diváci odcházeli ze šluknovského stadionu spokojeni. Deset z nich i s nějakou tou cenou z tomboly.
Branky: 39. L. Mach, 42. Grubhoffer. Rohy 9:1. ŽK 1:1. 550 diváků. Rozhodčí Slavíček.
Varnsdorf: Macháček - Vrabec, Vondráček, Zachariáš, Křemen - Parys (79. R. Mach), Sháněl, Grubhoffer (85. Fikejz), Jordák - L.Mach, Vaško (51. Svoboda). Trenér Josef Hloušek.