Výsledky

Rokycany – 1.FbC DDM Děčín 4:7. V prvním zápase sice otevřely skóre Rokycany, ale v průběhu třetiny Děčín zabral a otočil výsledek na 2:3. Ve druhé třetině podlehl Děčín tlaku Rokycan a inkasoval dva góly. Do poslední třetiny vstupovali hráči Děčína s rozhodnutím vyhrát a vstřelili 4 góly. Branky Děčína: Buriánek 3, R.Košek 2, P. Bořuta, J. Hora.
FbC Zdice – 1.FbC DDM Děčín 3:5. Začátek utkání byl opatrný a padl jediný gol do brány Zdic. S ubíhajícím časem se zvyšovalo tempo a ve druhé třetině padly na každé straně dvě branky. Zdice pak vstřelily na začátku poslední třetiny rychlý vyrovnávací gól. Napětí a nervozita byla znát na obou stranách hřiště, přesto Děčín našel síly a cestu k vítězství posvětil dvěma góly. Branky Děčína: J. Hora 3, T. Štěpánek, P. Bořuta.

Postup

Díky všem vyhraným zápasům nadstavby o umístění získal Děčín celkem 40 bodů. Předstihl tím 11 soupeřících družstev a uzavřel sezónu na vrcholu této tabulky. Česká florbalová unie plánuje na sezónu 2007-2008 nové uspořádání druhé ligy, která se bude skládát z jedenácti nejlepších týmů Karlovarského, Plzeňského, Ústeckého a Libereckého kraje. “Aniž by to kdokoliv z týmu tušil, tak jsme tímto dobrým výkonem v závěru sezóny dostali šanci na postup a hodláme toho využít. Bude to pro nás skvělá zkušenost, kterou samozřejmě uplatníme i při trénování mládeže při DDM,“ poznamenal kapitán 1. FbC DDM Děčín Tomáš Šedivý.