Nejprve vypráskali ze svého hřiště pětibrankovým přídělem Chomutov i Proboštov, pak nasázeli čtyři góly domácímu Střekovu a uprostřed minulého týdne zdolali 3:0 v poháru Neštěmice. Tím posledním, který dostal nakládačku, byl včera odpoledne tým s dlouholetými divizními zkušenostmi FK Roudnice.

Vilémov – Roudnice 5:0 (2:0)

Domácí začali z ostra a hned v 9. minutě se ujali po úniku Kurela a zaklončení T. Jägra vedení 1:0. Převaha druhého celku tabulky nad sedmým byla zřetelná a hosté mohli několikrát inkasovat. Kurel, Hyka a Lehrl ale zatím úspěšní nebyli. Až ve 42. minutě si postavil míč k rozehrání trestného kopu exvarnsdorfský Hyka a parádní střelou přidal druhý gól Stap Tratecu.
Krátce po rozehrání druhé půle se do listiny střelců zapsal Kurel a favorit zápasu svou roli nadále bezpečně naplňoval. To podpořil svým druhým zásahem do černého Hyka, který zvýšil již na 4:0. Pak se brankostroj domácích na chvilku zastavil a skóre se opět měnilo až v 77. minutě, kdy Kotiš proměnil penaltu nařízenou za faul na Kurela – 5:0. „Zaslouženě vysoké vítězství nad zvučným soupeřem se vždy cenní. Výborná atmosféra, pěkné počasí, dost gólů, co víc si přát,“ pravil spokojeně manažer Vilémova Libor Sklenář.

Branky: 9. T. Jägr, 42. a 56. Hyka, 48. Kurel 77. Kotiš z PK. 280 diváků, řídil Živnůstka.
Vilémov: Janda – Hyka (63. Hejl), Šmalcl, Špinka (58. Čuda), Greňo (74. Kessler) – T. Jägr, Vlk, Svoboda, Lehrl – Kurel, Kotiš.