Lovosice – Jílové 1:0 (0:0)

Domácí se pustili do utkání s jednoznačným úmyslem svého soupeře přehrát ve všech ohledech a na domácí půdě tak urvat cenné body. Tomu také nasvědčoval úvod zápasu, kdy se jílovští fotbalisté do hry moc nedostali a domácí tak v desáté minutě zahrozili, ovšem jílovský Pekař šanci zlikvidoval.
Následně se hra vyrovnala a druhou část první půle měli jílovští více ze hry. V posledních pěti minutách měli několik dobrých brankových příležitostí, žádnou se jim však nepodařilo proměnit.
V poslední minutě první půle šel skoro z poloviny hřiště sám na brankáře Lovosic Huček, překonal kličkou gólmana, a ten jej vzápětí ve vyložené příležitosti srazil. K údivu všech přítomných rozhodčí neodpískal pokutový kop, ale Huček dostal žlutou kartu za simulování. To bylo v první půli vše a oba týmy tak opouštěly hřiště za bezbrankového stavu.
V druhém poločase byla hra vyrovnaná bez výraznějších šancí, až do sedmdesáté minuty, kdy se domácí ujali vedení. Obdržená branka srazila Jílovské fotbalisty do kolen a ať se snažili sebevíc, vyrovnat se jim do závěrečného hvizdu již nepodařilo.
Rozhodčí: Cvachoušek
Sestava Jílového: Pekař - Knotek, Rangl, Michl V., Bartko - Vlk, Just, Dusil, Huček - Ženíšek, Fišer. Střídání: 60min. Bedrníček za Fišera, 70 min. Jan Kulhánek za Vlka