Také letos je jej zúčastnilo šest týmů, které hrály ve dvou skupinách a podle umístění dále o konečné pořadí v turnaji. Každý zápas se hrál na 1 x 30 minut.

Výsledky

Skupina A: Střední škola technická Varnsdorf – Gymnázium Varnsdorf 3:0, - SOU Palackého Č. Lípa 3:0; Gymnázium – SOU Palackého 0:1; Pořadí: 1. SŠT, 2. SOU Palackého, 3. Gymnázium.
Skupina B: SOU a U 28. října Č. Lípa – SŠS a CR Varnsdorf 2:0, - VOŠ a SPŠ Varnsdorf 5:0; SŠS a CR – VOŠ a SPŠ 1:0. Pořadí: 1. SOU a U 28. října, 2. SŠS a CR , 3. VOŠ a SPŠ.
O 5. místo: Gymnázium – VOŠ a SPŠ 0:4.
O 3. místo: SOU a U Palackého – SŠS a CR 0:2.
Finále: SŠT Varnsdorf – SOU a U 28. října Č. Lípa 0:3.
Konečné pořadí: 1. SOU a U 28. října Česká Lípa, 2. SŠT Varnsdorf, 3. SŠS a CR Varnsdorf, 4. SOU a U Palackého Česká Lípa, 5. VOŠ a SPŠ Varnsdorf, 6. Gymnázium Varnsdorf.
Vítězové obhájili loňské prvenství bez jediného zaváhání a inkasované branky, když si navíc i zopakovali loňské finále se stejným soupeřem. Nejlepším hráčem se stal Miroslav Horáček z vítězného týmu a brankářem Jan Skohoutil z celku poraženého finalisty. Na závěr turnaje předal ceny nejlepším týmům i jednotlivcům ředitel pořádající Střední školy technické Varnsdorf František Hricz a vedoucí turnaje Michael Šimek. Poděkování za spolupráci patří a.s. Regia a Jaroslavu Frolíkovi za komentování průběhu turnaje.