Domácím stačilo jednáct minut

VILÉMOV – Pouho pouhých jedenáct minut první půle stačilo fotbalistům domácích Domoušic aby rozhodli utkání Krajského přeboru, ve kterém přivítali vilémovský Stap Tratec.

2.4.2007

Ilustrační fotoFoto: redakce

Mezi devatenáctou a třicátou minutou toptiž vstřelili tři góly a prakticky tím rozhodli o svém konečném vítězství.
Domoušice - Vilémov 3:1 (3:0)
Hosté z Vilémova po dvou nepříliš povedených úvodních zápasech chtěli konečně plně bodovat a úvodní čtvrthodinka tomu i nasvědčovala, ale jejich zakončování bylo žalostné. Poté si však vybrali oddechový čas a i když měli stále územní převahu, branky dávali jen domácí. Těm stačilo v průběhu již zmiňovaných jedenácti minut využít nekoncentrovanosti v obraně hostí a třemi povedenými trefami se dostali lacino do nečekaně vysokého vedení. Trenér hostí sáhl ihned ke dvěma střídáním, jejich hra se trochu změnila, ale ke kýženému gólu to díky střelecké impotenci jejich hráčů stále nevedlo.
Do druhé půle nastoupili hosté jako pokropeni živou vodou, domácí zcela odpadli a v podstatě jen bránili a zakopávali balóny. Bohužel z mnoha čistých šancí se podařilo skórovat hostům jen jedinkrát a to tudíž nestačilo ani na bod. Byl to soupeř, který měl obranu s věkovým průměrem přes 35 let, ale zkušenosti a i trocha štěstí při některých situacích, jim přinesl nečekané tři body do tabulky k posílení záchrany.
Branky: 19. a 22. Sacher, 30. Marcel – 56. Kurel. ŽK 3:4. ČK 0:1. Rohy 3:12. Před 80 diváky řídil F. Černý.
Stap Tratec Vilémov: Janda (32. Bednář) – Hejl (30. Vlk), Šmalc, J. Jägr (70. Špinka) – Hyka, Svoboda, Kotiš, T. Jägr, Čuda – Greňo, Kurel. Trenér Suchomel.

2.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Muž z Krásné lípy na Děčínsku koupil chalupu i se skládkou starých lednic a teď nemá na likvidaci.
7

DAVID ULBRICHT, vynikající kulturista, který pochází z Děčína, má letos poměrně vysoké ambice.

Chci, aby tento rok byl lepší než ten minulý

Jak jsme žili v Československu. Už v pátek druhý díl unikátního projektu Deníku

Děčínsko - V pátek 19. ledna pokračuje v tištěném Děčínském deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu. Tentokrát se podíváme do Krásné Lípy.

Medvědi zabředli do krize

Děčín – Hokejisté Děčína nezvládli třetí utkání v řadě. Doma nestačili na Letňany a prohráli s nováčkem poprvé v sezóně. Za poslední tři zápasy Medvědi nezískali ani jeden bod, navíc inkasovali 24 branek!

Děčínsko - Příměstský tábor v děčínské zoo, nové toalety na Libverdě nebo kapela Alkehol v Besedě. Máme pro vás stručný přehled událostí na Děčínsku.

Růžová – Základna UFO, mešita nebo obří krmítko pro ptáky. Takové hanlivé přezdívky si vysloužila vyhlídková věž rostoucí na Pastevním vrchu v obci Růžová na Děčínsku. Stavba lidi rozděluje na dva tábory ještě před samotným dokončením.