Blšany B – Modrá 3:1 (2:1)
Povinnost velela hostujícímu týmu jednoznačně vyhrát a nadále tak zůstat na druhém místě za vedoucími Brozany, které vyhráli v Soběchlebech, se schodným bodovým ziskem pouze vinou horšího skóre. Nakonec ale Jiskra roli favorita vůvbec nezvládla a odjela bez bodu. Na Brozyna už tak ztrácí tři body a naopak náskok na třetí Neštěmice zhubl na pouhé dva bodíky.
„V úvodníchzhruba dvaceti minutách to byl spíše boj o střed hřiště než fotbal,“ naznačil trenér hostů Petr Fridrich a pokračoval „Nám nadále citelně chyběli bratši Čapkové.“ Vzruch nastal na hřišti až po 28. minutách. To vyslal hostující Novák na zteč Josefa Štercla, ten bvyl ve vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil Z. Kosejk. Jenže hnde za dvě minuty kopali domácí roh, rozhodčí viděl při strkanici ve vápně držení za dres a kopala se panelta i na druhé straně. Úspěšným exekutorem byl Bayerl, který za další čtyři minuty přidal i druhou brankou béčka Blšan. Do kabin se tak šlo za vedení domácích.
Hosté si toi v kabině vyříkali a jejich výkon šel nahoru, ale stále to nebylo ono. V 78. minutě je pak po rohu portrstal Loos a bylo vymalováno. „Nehrajeme dobře, je to taková nějaké křeč. Polovina hráčů je z formy. Ale kontakt se špicí stále máme. Na to, že jsme vlastně ještě na jaře nehráli doma to je dobré,“ dodal trenér Jiskry Modrá P. Fridrich.
Branky: Bayerl 2 (1x z PK), Loos – Z. Kosejk z PK. ŽK 4:3. Před 150 diváky řídil Milichovský.
Modrá: Jeřábek – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Jiří Štercl – Andok, Novák, Josef Štercl, Cerman (60. Hoffmann), Cimpl, Sýkora (85. Oršula). Trenér P. Fridrich.