Brozany se vzdálily

MODRÁ – K devatenáctému kolu fotbalového přeboru Ústeckého rkaje zajížděl druhý tým tabulky Jiskra Modrá do Libičan, kde se střetl s posledním týmem soutěže béčkem Blšan.

2.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Blšany B – Modrá 3:1 (2:1)
Povinnost velela hostujícímu týmu jednoznačně vyhrát a nadále tak zůstat na druhém místě za vedoucími Brozany, které vyhráli v Soběchlebech, se schodným bodovým ziskem pouze vinou horšího skóre. Nakonec ale Jiskra roli favorita vůvbec nezvládla a odjela bez bodu. Na Brozyna už tak ztrácí tři body a naopak náskok na třetí Neštěmice zhubl na pouhé dva bodíky.
„V úvodníchzhruba dvaceti minutách to byl spíše boj o střed hřiště než fotbal,“ naznačil trenér hostů Petr Fridrich a pokračoval „Nám nadále citelně chyběli bratši Čapkové.“ Vzruch nastal na hřišti až po 28. minutách. To vyslal hostující Novák na zteč Josefa Štercla, ten bvyl ve vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil Z. Kosejk. Jenže hnde za dvě minuty kopali domácí roh, rozhodčí viděl při strkanici ve vápně držení za dres a kopala se panelta i na druhé straně. Úspěšným exekutorem byl Bayerl, který za další čtyři minuty přidal i druhou brankou béčka Blšan. Do kabin se tak šlo za vedení domácích.
Hosté si toi v kabině vyříkali a jejich výkon šel nahoru, ale stále to nebylo ono. V 78. minutě je pak po rohu portrstal Loos a bylo vymalováno. „Nehrajeme dobře, je to taková nějaké křeč. Polovina hráčů je z formy. Ale kontakt se špicí stále máme. Na to, že jsme vlastně ještě na jaře nehráli doma to je dobré,“ dodal trenér Jiskry Modrá P. Fridrich.
Branky: Bayerl 2 (1x z PK), Loos – Z. Kosejk z PK. ŽK 4:3. Před 150 diváky řídil Milichovský.
Modrá: Jeřábek – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Jiří Štercl – Andok, Novák, Josef Štercl, Cerman (60. Hoffmann), Cimpl, Sýkora (85. Oršula). Trenér P. Fridrich.

2.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Muž z Krásné lípy na Děčínsku koupil chalupu i se skládkou starých lednic a teď nemá na likvidaci.
7

DAVID ULBRICHT, vynikající kulturista, který pochází z Děčína, má letos poměrně vysoké ambice.

Chci, aby tento rok byl lepší než ten minulý

Jak jsme žili v Československu. Už v pátek druhý díl unikátního projektu Deníku

Děčínsko - V pátek 19. ledna pokračuje v tištěném Děčínském deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu. Tentokrát se podíváme do Krásné Lípy.

Medvědi zabředli do krize

Děčín – Hokejisté Děčína nezvládli třetí utkání v řadě. Doma nestačili na Letňany a prohráli s nováčkem poprvé v sezóně. Za poslední tři zápasy Medvědi nezískali ani jeden bod, navíc inkasovali 24 branek!

Děčínsko - Příměstský tábor v děčínské zoo, nové toalety na Libverdě nebo kapela Alkehol v Besedě. Máme pro vás stručný přehled událostí na Děčínsku.

Růžová – Základna UFO, mešita nebo obří krmítko pro ptáky. Takové hanlivé přezdívky si vysloužila vyhlídková věž rostoucí na Pastevním vrchu v obci Růžová na Děčínsku. Stavba lidi rozděluje na dva tábory ještě před samotným dokončením.