Smolařem byl kapitán Březin Dan Šindelář, který po čtvrt hodině skončil v sanitce po nevybíravém faulu Josefa Štercla. Výsledek? Štercl dostal červenou, Šindelář má za sebou operaci po tříštivé zlomenině nosu. „Divil jsem se, že v zápisu o utkání ani není napsané, jak velké to bylo zranění,“ pronesl Šindelář z nemocnice.

„Ještě teď nechápu, co to mělo znamenat. V prvním poločase jsme byli lepší, ale dostávali jsme žlutou za každé slovo. Rozhodčí navíc ani nechtěl Štercla za jeho zákrok vyloučit. Jakoby to pak kompenzoval a postupně nám vyhodil tři hráče. Měl v tom bordel, karty dával jiným hráčům, než měl, za řeči jsme je dostávali jen my. Domácí na něj také řvali, ale nic z toho. Pak vás ten fotbal má bavit, tohle byla ostuda, nevím, co víc říct,“ zklamaně pravil zkušený záložník Březin Vít Žák.

„Zranění Šindeláře bylo nešťastné a neúmyslné a přejeme mu brzké uzdravení. Zápas byl ukončen, jelikož Březiny už na hřišti neměly dostatečný počet hráčů. Na lavičce hostů seděl ještě Bis, takže dohrát se mohlo, ale vedení hostů to vidělo jinak, jak jsme si přečetli v protestu k tomuto utkání. Celkově byla některá vyjádření až k smíchu,“ stručně řekl vedoucí Unionu Libor Eichelmann.

Březiny v sobotu 24. listopadu nastoupí o podzimní dohrávce ve Svádově. Otázkou je, v jaké sestavě.