Slavný fotbalista s bídnou reputací se motá kolem českolipského Arsenalu. Kovaný sparťan Tomáš Řepka, který před půl rokem opustil brány věznice, se zjevil na utkání České Lípy v Novém Boru (2:2).

Hned se tak vyrojily spekulace o jeho spojitosti s Arsenalem, za který kope další bývalý reprezentant a internacionál Jiří Štajner a tým trénuje muž s pohnutým osudem Martin Hřídel, který se stejně jako Řepka dostal za mříže. Mimochodem: zatímco Řepka ve vězení pekl pečivo, Hřídel šil autopotahy.

Předseda českolipského oddílu Petr Šimoník však spojení s hvězdným fotbalistou zatím odmítá. „Tomáš Řepka na tomto zápase skutečně byl, ale v této chvíli žádná jednání mezi klubem Arsenal Česká Lípa a Tomášem Řepkou neprobíhají ani na bázi hráčské ani trenérské,“ sdělil Deníku Šimoník.

Možné námluvy mezi Řepkou a Arsenalem v nadcházejícím období ale nevyvrátil. „Nelze vyloučit, že nějaká jednání v budoucnu budou probíhat,“ prozradil.

46letý Řepka patří k legendám Sparty. Proslavil se i ve Fiorentině a West Hamu. Pověstný je jeho „blikanec“ v Teplicích v roce 2007, kdy po vyloučení cestou do kabiny napadl pořadatele i kameramana.