„V celém zápase jsme byli jednoznačně lepší, náročnější to bylo v prvním poločase,“ přiznal mladý střelec, který v této sezoně nastřílel už 14 branek.

„Nejhezčí gól byl asi ten poslední. Klubovou kasu máme, ale nikdy jsem ještě za moje góly neplatil,“ pokrčil rameny. Jak už bylo zmíněno, Chřibská je na pátém místě. „S naším týmem jsem aktuálně spokojený, ale mohlo by to být klidně o něco lepší,“ pokýval hlavou Škop, který přiznal, že začal více sledovat tabulku kanonýrů.

Cestu na fotbalové trávníky si Samuel našel poměrně pozdě. „Fotbal jsem začal hrát až v jedenácti letech. Jeden můj kamarád mě přesvědčil, abych to zkusil. Tak jsem do toho šel,“ poznamenal.

Kde všude 21letý fotbalista hrál? „Chvíli jsem hrál v Krásné Lípě za žáky a dva roky za Varnsdorf. Teď jsem v Chřibské. Nejlepší to asi bylo ve Varnsdorfu,“ zavzpomínal. „V Chřibské to ale také není špatné, docela se mi tu líbí,“ podotkl.

Škop přiznal, že není fanouškem ani Sparty, ani Slavie. „Chtěl bych se ve fotbale ještě více zlepšovat a více se mu věnovat,“ dodal mladý hráč, kterého baví hudba, tanec, plavání nebo fitko.


Načítám výsledky ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...