Škoda, že se někteří tradiční účastníci museli ze zdravotních či jiných důvodů omluvit (Folprecht, Kořínek, Král, Šikýř, Štrombach a další a další). Přesto samotná účast, i když nebyla tentokráte rekordní, opět překvapila a mile potěšila i samotné pořadatele. Počasí se opět vydařilo, tak co víc si přát.

Při dobrém moku a specialitách z udírny se vzpomínalo na dávná i nedávná léta a také na ty, kteří již mezi námi nejsou a odešli na věky. K dispozici bylo mnoho starých fotografií. Všichni si mohli zkusit kopnout na malou prázdnou branku o láhev pravé moravské slivovice, kterou nakonec ve vyřazovacím boji vyhrál Pišta Smolenický z Varnsdorfu, bývalý známý srdcař.

Poté následovalo tradiční společné fotografování do kronik. Závěrečným vrcholem bylo, že pak všichni shlédli společně přátelské utkání gard domácího Vilémova proti Teplicím, ve kterém domácí SK Stap Tratec vyhrál v poměru 5:2.

Toto setkání se všem moc líbilo a všichni se již těší na další setkání za rok opět ve Vilémově. Nejstaršími účastníky byli pánové Těšík, Kubík a bratři Křenařové, kterým je již hodně přes 80 let. Nejvzdálenějším účastníkem pak byl pan Milan Gašo, který přijel až z dalekého Brna. Dík patří funkcionářům Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov - P. Horákovi, M. Holomkové, J. Adolfovi, E. Skřivanové a L.Sklenářovi za zorganizování celé této akce, která dle slov účastníků nemá široko daleko obdoby.

Účastníci také ocenili krásné prostředí vilémovského sportovního areálu, příjemnou obsluhu a dobré jídlo.