Benešovský stadion zažil divoký závěr. Domácí v něm i díky penaltě srovnali. Čechie to neunesla, výsledkem byly hned tři červené karty. První body mají Markvartice, které doma překvapivě porazily Jiříkov. Na čele je stále Krásná Lípa.

VERNEŘICE – ŠLUKNOV B 4:2 (2:2)
Branky: Baláž, vlastní Jirsa, Deňo, Šikl – Svoboda, Záruba. R: Michek. ŽK: 3:3, 100 diváků.
Rezerva Šluknova držela ve Verneřicích krok první poločas. Domácí favorit pak utkání zlomil po změně stran, kdy se během sedmi minut trefil Deňo se Šiklem. Verneřice drží třetí místo v tabulce.

KRÁSNÁ LÍPA – VELKÝ ŠENOV 5:3 (3:1)
Branky: Pešír 2, Litoš, Matějka, Jícha (PK) – Ramani 3. R: Sejkora. ŽK: 4:4. ČK: Čuda (Lípa), 120 diváků.
Lídr okresního přeboru doma nezaváhal. Pomohli mu tradiční střelci – Pešír, Matějka a Jícha. Hostům nebyl nic platný hattrick Ramaniho ani fakt, že domácí hráli ve druhém poločase bez vyloučeného Čudy. Krásná Lípa dala už 40 branek, má nejlepší útok v celé soutěži.

BŘEZINY – DOLNÍ POUSTEVNA 6:3 (2:1)
Branky: Ferko 2, Czigány 2, vlastní Dostál, Petr – Príhoda 2, Šafránek. R: Šťastný. Bez karet, 150 diváků.
Boj o páté místo v tabulce zvládli lépe domácí. Ambiciózní nováček z Poustevny, kterému chybí střelec Galbavý, celý zápas pouze dotahoval. Hosté snížili na 2:1 a pak také na 4:3. Březiny si ale vítězství vzít nenechaly.

MALŠOVICE – JIŘETÍN POD JEDLOVOU 5:0 (1:0)
Branky: Žák 2, Příhonský, Kutzler, Popčák. R: Dvořák. ŽK: 0:2, 60 diváků.
Favorit z Malšovic v minulém kole ztratil první body, doma proti Jiřetínu chtěl všechno napravit. To se domácím povedlo, zvláště ve druhém poločase, kde Jiřetínu nasázel čtyři branky. Hosté, kteří léta patřili ke špičce přeboru, jsou aktuálně až devátí.

BENEŠOV N. PL. – HORNÍ PODLUŽÍ 2:2 (0:1) – NA PK 1:3
Branky: Kropáč 2 (1 z PK) – Knitl (PK), Peleška. R: Kotík. ŽK: 3:4. ČK: Vavrinec, Ledvinka, Lisý – trenér (všichni Podluží), 150 diváků.
Nervózní závěr byl k vidění v Benešově nad Ploučnicí. Domácí v 84. minutě prohrávali 0:2, ovšem během tří minut vyrovnali. Druhý gól padl z penalty. To zřejmě neunesli hráči Podluží, v 90. minutě dostali hned dva hráči červenou, vyloučen byl i trenér Lisý. Přesto hosté zvládli penalty a mají dva body.

BOLETICE – MIKULÁŠOVICE 2:1 (2:0)
Branky: Rantfner, Šindelář – Opočenský. R: Křeček. ŽK: 4:0. ČK: Fiala (B), 50 diváků.
V souboji ze dna tabulky měly Boletice lepší první poločas. Hosté, kteří dorazili ve dvanácti lidech snížili. Boletice pak šly do deseti, těsnou výhru ale udržely. Oba týmy se tak srovnaly na šesti bodech.

MARKVARTICE – JIŘÍKOV 4:2 (3:1)
Branky: Mitruška 2, Chlouba (PK), Burián – Průcha 2 (1 z PK). R: Forro. ŽK: 5:5, 85 diváků.
Deset žlutých karet, dvě penalty a vůbec první body pro domácí Markvartice. Jiříkov v minulém kole srazil silné Malšovice, výhru ale na půdě posledního nepotvrdil. Domácí hodně pomohl nestárnoucí Mitruška, který se trefil hned dvakrát.