Na benešovském stadionu u Ploučnice byli smíření se sestupem do I.B třídy prakticky od prvního kola.

Tamní MSK ale i po sesunu do nejnižší krajské soutěže očekává těžkou sezonu. „Naší největší změnou je, že už nebudu působit u mužstva dospělých. Trenérem bude pan Jäger, vedoucím je pan Vrabec. Já zůstávám předsedou,“ prozradil Miloslav Kougl.

„Příprava začala koncem července, trénovat budeme doma a máme v plánu přátelské zápasy s Rumburkem, Březinami a Heřmanovem,“ pokračoval Kougl.

„Změny v hráčském kádru prakticky nejsou, vrací se nám hráči po dlouhém zranění. Hráčů máme relativně hodně, uvidíme, jak to bude s docházkou. Bude to těžká sezóna. Důležité bude sbírat pravidelně body a hlavně se zachránit,“ dodal.

Těžká sezóna čeká na nováčka I.B třídy z Heřmanova. Ten se do krajské soutěže dostal z druhého místa okresního přeboru. „Víme, že nás čeká velmi těžká soutěž. Jdeme to zkusit, rozhodně jsme velmi pokorní,“ přiznal asistent trenéra Vladimír Vašák. 

„O postupu jsme dlouho uvažovali, ale nakonec jsem rozhodli, že si tu krajskou soutěž zkusíme," připomněl. 

„Museli jsme posílit, z Junioru se vrátil Tonda Čapek, z Boletic přišel Rohlíček, z Modré Matys. Řešíme další příchody, ještě je to v jednání,“ dodal Vašák.