„Měli jsme trochu problémy se sestavou, kvůli práci, dovolené a zraněním jsme měli jenom dva náhradníky. Chtěli jsme tady prodloužit vítěznou sérii, ale to se nepovedlo,“ smutně řekl Libor Sklenář, manažer Vilémova.

Tým z Děčínska přitom první poločas vyhrál, když se v 26. minutě prosadil Havel, který byl na konci secvičené akce po rohovém kopu. „Měli jsme více ze hry, jen škoda, že svou tutovku neproměnil Zima,“ hlesl Sklenář.

Zlom v utkání přišel ve 48. minutě, kdy vilémovská obrana zaváhala a Brodský vyrovnal do prázdné branky. „Tenhle gól Proboštov nakopl, převzal iniciativu. Domácí hnali za výhrou jejich fanoušky a také tamní „orchestr.“ Jen škoda, že místy používal hodně hanlivá slova,“ zakroutil hlavou šéf vilémovského fotbalu.

Varnsdorf (tmavé dresy) vyhrál v Kroměříži 2:1 a slaví první vítězství v sezoně.
FOTO: Černá série zlomena v Kroměříži. Varnsdorf slaví první výhru

Dvacet minut před koncem pak Proboštov utkání překlopil na svou stranu. Během tří minut se dvakrát trefil Hloch a bylo hotovo. „Bohužel, oběma gólům předcházely naše hrubé chyby. Pak jsme ještě vysunuli na hrot stopera Kubra, ale nebylo nám to nic platné,“ dodal Libor Sklenář.

Vilémov se pokusí vše napravit v příštím zápase, kdy doma hostí Oldřichov.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...