Do 25. minuty byli hosté aktivnější, my jsme si nevytvořili žádnou brankovou příležitost. Po té jsme získali převahu na míči my a utkání ve druhé půlce i brankově rozhodli,“ stručně pravil Vlastimil Chod, kouč Vilémova.

Skóre otevřel v 56. minutě Čonka, který využil obrovské chyby hostů. Deset minut před koncem domácí podnikli rychlý brejk, který brankově zakončil Honců. V 85. minutě poslal mladíček Štefan do čisté šance Havla, který se nemýlil a uzavřel na 3:0.

„Tři body a čisté konto jsou super, ale vrásky nám bohužel teď dělají zranění několika našich opor. V příštím kole vyrážíme do Domoušic, které ještě nezratily ani bod,“ zdůraznil Chod.

Hosté, kteří nastoupili opět v jiné sestavě, například bez brankáře Matějky, zůstávají na třech bodech. „Velice opatrný první poločas, kdy se hrálo spíše po vápna, nabídl pouze dvě šance. První měl Šotola, kdy vystihl rozehrávku domácích, ale vychytal ho Vaňák. Za domácí běžel sám na bránu Zima, ale toho vychytal Pazdera, který zaskakoval za Matějku. Ve druhé půli rozhodl první gól, po kterém se Vilémov dost uklidnil a čekal na chyby, které by potrestal. To se také stalo. Hráli jsme dobře pouze po vápno, ale nějakou vetší šanci si bohužel nevytvořili. Navíc bylo znát, že domácí měli fyzicky navrch a tak utkání v pohodě dotáhli do vítězného konce a zaslouženě vyhráli,“ hodnotil utkání Tomáš Fejfar, dlouhodobě zraněný hráč Modré a tamní sekretář mládeže.

SK Stap-Tratec Vilémov - Jiskra Modrá 3:0 (0:0)

Branky: 56. Čonka, 80. Honců, 85. Havel. R: Prágl. ŽK: 3:3, 180 diváků. 

Vilémov: Vaňák - Honců, Šmalcl ml., Jirchář (11. Snášel), Čonka – Zima, Rybář, Havel, Vavroušek (61. Dvořák), Kramer (84. Štefan) – Kurel.

Modrá: Pazdera - Stružinský, Turbák, Vaněk, Rohla - Stožický, Tvrz, Beneš (79. Štorc), Fiala - Šotola (60. Cajthaml), Fakin.