Trenér František Dužár měl opět plnou hlavu starostí se sestavením základní jedenáctky. „Musel nastoupit jak vedoucí mužstva Petr Kurel, tak po dvou letech nastoupivší Ondra Kramer, který přicestoval z Německa. Na poslední chvíli se omluvil ještě Honza Kubr. Když k tomu připočteme dva hříšníky – Havla s Bulejkem, kteří vyfasovali dva, respektive tři zápasy na tvrdo. Pak dlouhodobé marody – Honců, Rybáře a Majdla a nakonec ještě z práce neuvolněného Miloše Štefana, tak to byl oříšek jak vůbec postavil jedenáct hráčů do hry,“ kroutil hlavou Libor Sklenář, manažer Vilémova.

Nakonec to Vilémov dal do kupy, na lavičce byl ale pouze náhradní brankář Hladík. „První poločas byl vyrovnaný, diváci si jistě užili umění Gedeona a Bočka, stále skvělých fotbalistů hostujícího týmu,“ usmál se Sklenář.

V utkání 26. kola druhé fotbalové ligy ztratil FC Vysočina Jihlava dvoubrankové vedení a s FK Varnsdorf (v černém) jen remizoval 3:3.
PODÍVEJTE SE: Z přestřelky v Jihlavě má Varnsdorf bod. Není to málo?

Černovice neměly na střídání vůbec nikoho, přesto v zápase dokázali dvakrát vyrovnat. Vše rozlouskl v 81. minutě Petr Kurel. Vedoucí domácího týmu, který v sestavě zaskakuje, zkušeně proměnil akci Čurgaliho a Kučery a mazácky překonal brankáře Černovic.

„Někteří naši hráči by rádi pro bolesti nevyléčených šrámů střídali, ale nebylo bohužel za koho. Hosté hráli technický zkušený fotbal, ale vyrovnat se jim v závěru již nepodařilo. I tak se zápas musel divákům líbit, neboť byly slyšet neustále trumpety a závěrečná děkovačka byly opět parádní,“ dodal Sklenář.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...