„K poslednímu dalekému zájezdu jsme se vydali, jako již na jaře tradičně, s velmi omezeným počtem hráčů, když na lavici byl prakticky jen vedoucí mužstva Petr Kurel a z celého kádru chybělo z různých příčin osm hráčů,“ povzdechl si Libor Sklenář, manažer Vilémova.

Výsledkově vyrovnaný zápas hosté zlomili za stavu 2:2 dvěma góly během tří minut. „První půle byla z obou stran opatrnější, ale hrálo se velmi slušně, prakticky bez karet se snahou o pohledný fotbal, vůči hrstce diváků, která se přišla na prosluněný stadion s běžeckou drahou podívat,“ připomněl Sklenář úvodní poločas, po kterém byl stav 1:1.

Děčínští basketbalisté doma ve velké bitvě povalili Brno 94:92.
VIDEO: Válečníci představí druhý dokument. Upoutávka budí respekt

„Druhá půle byla obdobná té první. Jen jsme měli ještě daleko více tutových šancí, ale nedokázali je většinou proměnit. I tak dát čtyři góly venku a přivézt tři body z horké a velmi nepopulární půdy, kde je sice krásný, ale obrovský atletický ovál a z tribuny vidět na druhý rohový praporek je pomalu na myslivecký dalekohled. I tak to naši borci zvládli a připsali si třetí výhru za sebou a opět s více než třemi vstřelenými brankami a celkovým průměrem 5,5 gólu na zápas! Snad nám ta forma vydrží i na podzim,“ dodal Sklenář.

S letošní sezonou a Ústeckým krajem se Vilémov rozloučí posledním zápasem na půdě Modlan. Od dalšího ročníku bude sympatický tým z Děčínska prohánět celky krajského přeboru na Liberecku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...