„Pozvánku obdržely dětské domovy Lipová, Jiříkov a Krásná Lípa. Dále fotbalové kluby Dolní Poustevna, Mikulášovice, Šluknov, Jiříkov, Rumburk, VDF, FAPV Děčín, Jílové, Březiny a další. Přihlásit se ale můžou i ti, kteři si vytvoří vlastní tým,“ informoval Libor Sklenář, organizátor turnaje.

Maximálně se počítá se šestnácti týmy, bude se hrát celkem na čtyřech hřištích. „První tři týmy obdrží poháry, tři nejlepší hráči věcné odměny, všichni účastníci medaile a diplomy,“ řekl Sklenář.

Přihlášky lze posílat nejpozději do 20. června na l.sklenar55@gmail.com, tel.: 602 133 059. Bambini Cup je na programu v sobotu 27. června od 10 hodin na hlavní ploše SK Stap Tratec Vilémov.

Blíží se další setkání

V pořadí již 19. společné setkání Spolku bývalých hráčů a funkcionářů Šluknovského výběžku nad 60 let se koná ve sportovním areálu ve Vilémově v sobotu dne 27. června od 14.00. Vše pořádá SK Stap Tratec Vilémov. „Věříme, že svou účastí přispějete k tradičně hezkému odpoledni, kde si zavzpomínáme na mladá léta při dobrém moku a tradičně i na dalších dobrůtkách z udírny. Všichni jste srdečně zváni,“ přeje se organizační výbor.