Fotbalisté Vilémova neprohráli v základní hrací době sedm zápasů. Další dva body přidali v Oldřichově, kde po remíze 1:1 zvládli lépe pokutové kopy. Svěřenci Vlastimila Choda drží páté místo, na druhé Litoměřicko přitom ztrácejí tři body. „Dva body z Oldřichova jsou super. Bylo to vyrovnané utkání. První šance měli domácí, do vedení jsme šli ale my. Bohužel se nám nepodařilo přidat další góly, místo toho Oldřichov srovnal. V závěru kopali domácí snad sedm rohových kopů, vše jsme ubránili. V penaltách Vaňas jednu penaltu krásně chytil, dva body jsou opravdu cenné,“ pochvaloval si Vlastimil Chod, kouč Vilémova.

Jediná branka rozhodla utkání Jílového v Krupce. Hosté ve 46. minutě zaspali, potrestal je za to krupský Zaspal. „Nebyl to špatný zápas, domácí byli o tu branku šťastnější. V prvním poločase to bylo víceméně od vápna k vápnu. Po změně stran jsme ale vyrobili hrubou chybu, která plynula ze špatné koncentrace. Pak jsme měli šance a mírnou převahu, jednou to domácí vykopli z prázdné branky, další situace vyřešil jejich brankář. Zápas se ale rozhoduje ve vápnech, tam jsme byli nedůrazní a málo efektivní,“ přiznal Pavel Salava, kouč Jílového.

Čtvrtý zápas v řadě prohrála Modrá, který je aktuálně s devíti body na předposledním místě tabulky. Naposledy nezvládla důležité utkání proti Modlanům, doma padla 1:2. „Důležité a vyhrocené utkání. Začátek byl z naší strany vlažný, pak se to zvedlo. Bohužel přišla standardní situace a hosté vedli. Pak jsme byli v tlaku a díky penaltě, kterou proměnil Stožický, jsme vyrovnali. Když už to vypadalo na remízu, tak pět minut před koncem Modlany udeřily, když proměnily další penaltu. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, bohužel bez bodové odměny,“ smutně pravil Milan Matějka, brankář Modré.