„Soupeř je velmi kvalitní a chce hrát fotbal po zemi, žádné nakopávání. Proto jsme zvolili opět taktiku jako na Dobroměřice a chtěli hrát aktivně se třemi hráči v útoku,“ řekl Ladislav Čurgali starší, asistent trenéra Šluknova.

Hosty dostal do vedení jeho syn Ladislav, který se prosadil po rohovém kopu Holešovského. Po změně stran Dušníky přidaly a dočkaly se vyrovnaní. „Byl to náhodný gól po nepovedeném centru,“ konstatoval.

Utkání nakonec rozsekla 78. minuta. „Rozhodl důrazný průnik Halamky, který silou vůle dotlačil míč až do branky. V závěru domácí otevřeli hru, šli za vyrovnáním, ale již jsme vítěztví udrželi. Jsou to podle mě velmi důležité body, tady moc týmů vyhrávat nebude,“ zdůraznil Čurgali.

Velké a milé překvapení čekalo na Šluknov na konci utkání. Dušníky totiž předvedli nečekané gesto. „Velké překvapení nás čekalo po zápase, když nám domácí předali obrovské mísy pohoštění pro tým s tím, že máme domů dalekou cestu. To jsem ještě za dlouhou kariéru nezažil a tímto moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů. Děláte to skvěle, hráči slušní, snažíte se hrát pěkný fotbal… Zveme diváky na další domácí utkání, kde hostíme v derby Rumburk,“ dodal Čurgali.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...