„Snad poprvé jsme byli na podzim v kompletní sestavě. Chyběl už Kevin Marques, který odletěl zpátky do Brazílie a také trenér Dužár, který byl pracovně na Slovensku,“ řekl na úvod Libor Sklenář, manažer Vilémova, který nakonec smetl tým z Teplicka 5:0.

Ten mohl být krom sestavy nakonec spokojený i s výkonem, byť Vilémov gólově koncertoval až ve druhé půli. V té první sice otevřel skóre Stanislav Kočka, na další trefy se čekalo více méně až do závěrečné čtvrthodinky. Krátce po pauze přidal druhý direkt pro hosty z penalty Kučera, až poté přišel drtivý finiš. V 75. minutě přidal tentýž hráč svou druhou branku, sedm minut před koncem navýšil na 4:0 Miloš Štefan, těsně před závěrečným hvizdem se pak slavil hattrick Miroslava Kučery.

„V prvním poločase měli hosté hodně sil a zkušeně bránili ve velkém bloku. Na nějaké vysoké míče do vápna jsme nemohli myslet. Museli jsme hrát jednoduše a hlavně po zemi,“ přiznal Sklenář.

„To se nám začalo více dařit až ve druhé půli, kdy hosté fyzicky odpadávali a tak z toho byly další čtyři branky v síti snaživých, ale utavených hostů. Závěrečná děkovačka hráčů s fanoušky opět potvrdila, že fotbal ve Vilémově má stále svou kvalitu a dá se na něj chodit a hlavně koukat,“ dodal šéf aktuálně třetího celku tabulky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...