„Museli jsme zrušit generálku proti Skalici, takže poslední příprava bude proti Dobkovicím,“ podotkl trenér Pavel Salava.

Přesuny v hráčském kádru už by měly být uzavřené. „Odchází Kuba Pícha do Štětí, které bude hrát divizi. Jednal velice férově a my mu přejeme, ať se mu daří nejen v kariéře, ale i v osobním životě. A samozřejmě mu děkujeme za to, co během sezóny pro tým udělal. Dále přestoupil Zdeněk Michalec do Modré. Zdeněk Červenka si vzal čas na rozmyšlenou, zda ukončí nebo neukončí kariéru. Tomáš Reichelt sice nekončí, ale vzhledem ke studiu v Plzni nebude asi plně k dispozici. Od začátku sezóny již bude plnohodnotně Lukáš Čtvrtníček. Dále přichází Michal Doubek z Dobkovic, Kamil Hošek z Vilémova a Daniel Šindelář z Březin. Všechny kluky známe osobně a věříme, že zapadnou do party a bude se jim dařit,“ prozradil Salava.

Otazník visí nad brankářem Jiřím Voseckým, který odehrál většinu zápasů v záloze. „Jirka by chtěl jít do vyšší soutěže. Aktuálně se jedná o to, zda se dohodneme na odstupném. Tak ještě uvidíme,“ pokrčil rameny.

„V přípravě jsme prohráli s Krupkou, rozhodly naše individuální chyby. Na turnaji v Ledvicích jsme pak prohráli s domácím týmem, který nás předčil v napadání a agresivitě. Pak jsme v boji o třetí místo porazili na penalty Dobroměřice. To už byl z naší strany lepší výkon,“ připomněl Salava.

Jílové odstartuje podzimní část krajského přeboru v sobotu 10. srpna od 17 hodin na hřišti nováčka z Domoušic. „Příprava zatím probíhá v poklidu, jsem poměrně spokojený. Nikdo není dlouhodobě zraněný,“ dodal.