V krajském přeboru se neodehraje zápas Jílové – Domoušice. „Už v pondělí bylo hřiště nezpůsobilé,“ uvedl trenér Jílového Pavel Salava. Dohrávka je na programu ve středu 8. dubna od 17 hodin.

Vilémov bude hrát s Oldřichovem na umělé trávě v Bílině, zápas startuje už v 10.30. V neděli od 14.30 měla hrát Modrá s Horním Jiřetínem. Ani tenhle zápas se hrát nebude. „Je to odložené, dohrávka je na programu 13. května,“ řekl Deníku sekretář Modré Ladislav Michalec.

V I.A třídě by měl v sobotu od 14.30 nastoupit doma Šluknov proti Liběšicím. „Hrát budeme, i když v sobotu prý nebude pěkné počasí,“ řekl asistent trenéra Ladislav Čurgali.

V nejnižší krajské soutěži (I.B třída) by měl hrát v sobotu Benešov na hřišti Vaňova (11). V neděli pak Union Děčín má nastoupit od 14.30 ve Svádově, od 15 hodin přivítá Junior Děčín na Městském stadionu (UMT) Bohušovice.

Nebude se ale hrát utkání Heřmanov – Česká Kamenice, to se odložilo na čtvrtek 23. dubna od 17 hodin. „Naše hřiště ve Fojtovicích leží přeci jen výš. Spadla tam pokrývka sněhu, nedá se na tom hrát,“  uvedl asistent trenéra Heřmanova Vladimír Vašák.