Celkově nasázel 91 branek, pokud by se počítaly zápasy proti odstoupivší Brné, tak by jich bylo dokonce 98. Vilémov je nejofenzivnějším týmem v soutěži. Jeho elitní útočník Miloslav Kučera nasázel 41 gólů a stal se jasně nejlepším střelcem celé soutěže. Proti Modlanům dal hattrick.

„K poslednímu utkání v krajském přeboru Ústeckého kraje, jsme zajížděli do Modlan tradičně v jedenácti lidech a na lavici musel opět jen vedoucí týmu Petr Kurel. Zápas se hrál za příjemného počasí a nezvykle vysoké návštěvě podpořené nejen účastí generality Ústeckého svazu. Nechyběl předseda Martin Hrdlička, sekretář a ligový rozhodčí Karel Rouček a s nimi i bývalý reprezentant Pavel Verbíř. Hlavní pozornost patřila především trenérovi Slavie Praha panu Trpišovskému, se kterým se naši diváci nechali vyfotit,“ řekl na úvod Libor Sklenář, manažer Vilémova.

První půli vyhrál Vilémov 2:1. „První půle byla zcela v naší režii, těžko jsme ale vymýšleli jak prorazit obranný val domácích, který čítal většinou osm až devět hráčů. Dvakrát se nám to podařilo, ale na druhou stranu jsme inkasovali zbytečný gól, který pokazil brankáři Vaňákovi čisté konto,“ pokračoval Sklenář.

Po změně stran zaplašil Vilémov domácí naděje dvěma rychlými góly a nakonec zapsal zaslouženou výhru. „Druhá půle byla ještě více v naší režii. Tlačili jsme se k bráně domácích, ale kýženou stovku gólů nedocílili. Pokud bychom počítali zápasy proti Brné, tak jsme dali 98 branek, což je více než tři góly na jeden zápas. Bohužel v obraně to nebylo už tak dobré, tady nás předčilo devět soupeřů. Sympatičtí domácí, v čele se známým trenérem - exligovým Michalem Doležalem, nám popřáli mnoho úspěchů v Libereckém kraji. My jeli rychle slavit závěrečnou dokopnou,“ dodal Sklenář.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...