Fotbalisté Šluknova doma hostili jasně poslední Střekov. Z poměrně jasného zápasu udělali domácí drama. V 81. minutě vedli 2:0, hosté ale rychle srovnali. Dvě minuty před koncem rozhodl o třech bodech pro domácí Pham The Chuyen. „V utkání jsme si šli pro povinné tři body, což se nakonec podařilo a to je důležité. Máme velké problémy se zraněním mnoha hráčů. Byl to infarktový závěr, naštěstí pro nás se šťastným koncem,“ ulevil se šluknovský trenér Ladislav Čurgali.
Jeho tým vyhrál podruhé v řadě a je desátý.

Pořádnou lekci doma dostal Rumburk, který vůbec nestačil na Spořice. Tým z Chomutovska mu uštědřil debakl 1:6. „Musíme si přiznat, jak moc nám chybí střední záložníci Pilko a Vít. Sice jsme měli dobrý začátek a šli do vedení, tak stejně bylo vidět, že soupeř si přijel pro tři body a ty si taky zaslouženě odvezl,“ přiznal prezident klubu David Dvořák.

Tomu se do hodnocení samotného zápasu moc nechtělo. Naopak byl hodně kritický. „Hodnotit takový zápas nemá smysl, neboť by člověk v naší hře nenašel jediný pozitivum. K naší sestavě a k jednotlivým výkonům našich hráčů se vyjadřovat nemá smysl, neboť jediný, kdo snese měřítko hráče hrající 1.A třídu byl v tomto utkání pouze Křivohlavý,“ nebral si servítky.

Nyní hraje Rumburk v Ervěnicích, které jsou v tabulce pod ním. „Musíme vyhrát, jinak nemáme v téhle soutěži co dělat. Dobrá zpráva je, že od dneška máme nového trenéra. A věříme, že se to brzy projeví na výsledcích. Myslím si, že rozhodně máme na lepší příčky, než je třinácté místo. Musíme na Spořice zapomenout a udělat všechno, abychom za týden přivezli výhru,“ uzavřel vše rumburský prezident David Dvořák.

Šluknov – Střekov 3:2 (1:0) B: Svoboda 2, Pham The Chuyen – Horník, L. Štorc (PK). R: Karrmann. ŽK: 4:0, 120 diváků.

Rumburk – Spořice 1:6 (1:3) B: Křivohlavý – Hašek 3, Šlachta 2, Koštůr. R: Provazník. ŽK: 1:2, 80 diváků.


Načítám tabulku ...