Utkání Union Děčín – Březiny bylo předčasně ukončeno v 78. minutě (dle zápisu) za stavu 5:2 pro domácí Bynov. 

Parádní podzim uzavřel Šluknov jasnou výhrou 6:1 nad Unčínem. Na čele tabulky si tak hýčká osmibodový náskok. „Ani horší počasí neodradilo naše skvělé fanoušky. A hráči se jim odvděčili možná nejlepším podzimním výkonem. Na hráčích byla vidět obrovská chuť vyhrát, dařily se kombinace a v utkání jsme měli mnoho šancí a byly k vidění i pěkné branky,“ pochvaloval si asistent šluknovského trenéra Ladislav Čurgali.

Dobkovice nezaváhaly na půdě slabého Dubí. Drtivá výhra 7:1 je poslala na šesté místo v tabulce. „Dá se říct, že jsme splnili povinnost. Tady ztratit body by byl hřích. Byli jsme lepší, dali hodně gólů, byly tam další šance. Co se týče podzimu, tak se nám jeho první polovina nepovedla, pak to bylo lepší. K úplné spokojenosti mně chybí čtyři body navíc,“ nechal se slyšet dobkovický kouč Zdeněk Štol.

Jiříkovští fotbalisté urvali ve Svádově jeden bod. Po remíze 2:2 nezvládli pokutové kopy a jsou zatím devátí. „Myslím si, že to je spravedlivý výsledek. Domácí na tom byli lépe po fyzické stránce, my jsme byli efektivnější a za naši bojovnost jsme si ten bod zasloužili. Podzim? Nakonec jsme asi spokojení, odpovídá to stavu, ve kterém jsme odehráli řadu zápasů. Vyšel nám hlavně konec podzimu, kdy jsme porazili poslední tři týmy. A přivezli právě ten bod ze Svádova. Na jaře se chceme poprat o záchranu. Uvidíme, jak to dopadne,“ řekl kapitán Jiříkova David Šolc.

Březiny ještě v sobotu čeká dohrávka ve Svádově.