Na Žatecku nakonec vydolovali bod za remízu 2:2, dlouhý penaltový rozstřel bohužel nezvládli. Získaný bod je ale pro Rumburk nakonec zklamáním. „My jsme tam jeli bez čtyř hráčů, všichni museli do práce. Z Vilémova jsme na jednodenní hostování udělali Miloše Štefana. Po půl hodině se navíc zranil Pavel Pilko, takže jsme to dohrávali bez střídání. V základu byli ještě dva dorostenci. Musím ale všechny pochválit, hráli jsme dobře a na hřišti nechali všechno,“ ocenil mentální sílu Rumburka Aleš Vavroušek, hrající manažer.

Zdroj: Zdroj: SK Šluknov

Hosté totiž ještě v 79. minutě drželi nečekané vedení 2:1, domácí srovnali po standardní situaci. „Gól na 2:2 jsme dostali, když jsme hráli v deseti. Kuba Chlada nemohl zastavit krvácení z nosu, branku dal po rohu jeho hráče,“ přiznal Vavroušek.

Penalty pak Nové Sedlo vyhrálo 9:8, k exekuci se dostali všichni hráči. „Já si myslím, že jsme si za náš výkon zasloužili dva body. Penaltový rozstřel byl hodně dlouhý, kopali všichni, včetně brankáře. Je to loterie, těžko hledat příčiny, proč jsme ho prohráli,“ pokrčil rameny.

V dalším kole hostí Rumburk Roudnici, která je v tabulce hned za ním. „Co se týče Pavla Pilka, tak ten se zranil na delší dobu. Ale zase by se měli vrátit kluci, kteří nemohli kvůli práci. Snad ta sestava bude lepší,“ dodal Aleš Vavroušek.

Příprava: Vilémov - Skalice 0:3.
Oslabenému Vilémovu nestačil hattrick Bulejka, ani pět gólů

Nové Sedlo dvěma body sice tak trochu napravilo poslední debakl z Dušníků, výkonem ale vůbec nepřesvědčilo. „Soupeř přijel půl hodiny před zápasem a měl na hřišti devět hráčů. Další tři mu dorazili později. Chtěli jsme na ně vlítnout, čekali jsme, že budou po dlouhé cestě unavení. Rumburk nás ale mile překvapil svou aktivitou a rychlostí. My jsme po minulém debaklu v Dušníkách nehráli moc dobře. Dokud měl Rumburk síly, tak to byl pro nás těžký zápas. Dva body jsou pro nás nakonec velmi dobré a tak trochu nezasloužené. V penaltách došlo na všechny. Jejich brankář kopal ve čtvrté sérii, náš zase v jedenácté,“ shrnul vše Richard Zelinka, jen z trenérského tria Nového Sedla.

„Je to tak, jsme tady vlastně tři. Já jsem tady předtím ještě i hrál, pak jsem šel ale trénovat do Žatce. Teď jsem zpátky. Hlavním koučem je Kuba Vlček, kterému pomáhá Mára Břečka a já. Všichni se radíme a tak trochu se střídáme, když někdo z nás nemůže,“ uzavřel vše Zelinka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...