V Děčíně to ale žádná hitparáda nebyla, hlavně v prvním poločase, který diváky hodně nudil a navíc nepřinesl ani jednu branku. „Oba týmy předváděly hru úrovně okresního přeboru. Sice jsme více drželi míč, ale chyběl pohyb a hra byla plná nepřesností,“ hlesl Miroslav Tyl, vedoucí FK Junior Děčín.

Po změně stran domácí favorit přeci jen přidal a začal dávat branky. Skóre otevřel v 53. minutě Heinzel. Když o minutu později přidal šťastný druhý gól Jahodář, hosté odpadli. „Bylo to povinné vítězství,“ dodal Tyl. Junior se rozloučí s letošním ročníkem na hřišti v Roudnici.

Rumburk zůstává předposlední, na poslední Klášterec má náskok dvou bodů. Brzy se rozhodne, zda bude sestupovat pouze jeden a nebo dva týmy. Prvním sestupujícím je v zimě odstoupivší Modrá.

„Zase jsme měli problémy se složením týmům. Domácí měli převahu, díky dobré obraně jsme dlouho drželi bezbrankový stav. Po změně stran ale hráčům ubývaly síly a už nedokázali čelit sílícímu tlaku domácích. Přes vysokou porážku naši hráči dřeli, podržel nás brankář Krajčovič,“ stojí v hodnocení utkání na klubových stránkách FK Rumburk.

Rumburk v posledním kole hostí Mojžíř, Klášterec jede do Pokratic. Pokud Rumburk zůstane předposlední a Brná, vítěz krajského přeboru, půjde do divize, zůstane v I.A třídě.

Po sezoně už má Šluknov, jelikož v posledním kole má díky odstoupení Modré volný los. Rozlučka se mu ale před domácím publikem nepovedla. Proti Novému Sedlu urval po remíze 1:1 jediný bod, jelikož nezvládl závěrečné pokutové kopy.


Načítám výsledky ...

„Začali jsme dobře a dostali se do vedení. Hosté pak šli do deseti. Ale místo toho, abychom Sedlo dorazili, tak půlka týmu přestala hrát a bojovat. Hosté se naopak semkli a byli nám až do posledních minut vyrovnaným soupeřem. V poločasové pauze potěšily diváky místní mažoretky, které byly odměněny velkým potleskem a prý se vybralo i dost peněz na jejich podporu,“ pravil Ladislav Čurgali starší, asistent šluknovského trenéra.


Načítám tabulku ...