Po dvou divokých porážkách přišlo konečně vítězství. A opět nepadlo málo branek, svěřenci Jaroslava Trégra doma porazili 4:2 do té doby první Křešice!

„Ano, dali jsme více branek než soupeř. Takže jsme ho přestříleli. Teď vážně, bylo to podle mě zasloužené vítězství, které celý tým potřeboval,“ řekl jasně trenér Jaroslav Trégr.

Do 76. minuty to vypadalo na rumburskou selanku. Domácí v tu chvíli vedli 3:0. „Dávali jsme si pozor na útočníka Lepiče, což je vlastně jediná zbraň Křešic. Bohužel hosté udeřili ze dvou standardních situacích a malé drama bylo na světě,“ zakroutil hlavou.

Obrat se ale nekonal, v poslední minutě zpečetil tři body kapitán Chlada. „Sami jsme si to zkomplikovali, kluci nedali několik dalších vyložených šancí,“ lamentoval.

Rumburk tak získal první tři body. Je jasné, že cesta za záchranou, bude hodně trnitá. „Křešice hodně posílily, mají úplně jiný tým než minulý rok. Je vidět, že týmy o tu záchranu budou bojovat. Bude to těžší, než se zdálo,“ dodal.

FK Rumburk – Křešice 4:2 (2:0)

Branky: Burda 2, Demeter, Chlada – M. Hudik, Zákravský. Rozhodčí: Javorek. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Rumburk: Krajčovič – Trégr, Pokorný, Adamec, Černý (66. Šott) – Burda, Kolár, Pilko, Demeter (90. Matulík) – Chlada, Šebora (46. Eliáš).