„Je to pro mě výzva. Práce s lidmi je těžká. Hodně z nich mi něco slíbilo a pak to nedodrželi. Oslovil jsem třeba mladé fotbalisty z Varnsdorfu. Ale ti mi řekli, že už je fotbal nebaví a že půjdou dělat jiný sport,“ hlesl fotbalista, který je aktuálně ve stavu zraněných.

Rumburk v přípravě remizoval s Malšovicemi 2:2 a prohrál s Heřmanovem 4:6. „Šanci dostali noví, mladí hráči. S Heřmanovem to mělo, i přes porážku, kvalitu. Ale je jasně vidět, že ještě potřebujeme posílit,“ potvrdil.

Příprava: Šluknov - FC Oberlausitz Neugersdorf.
Bez jedné rodiny by tady fotbal asi nebyl. Se Šluknovem se musí počítat!

Z týmu údajně nikdo neodešel, posilami jsou hlavně hráči z nižších soutěží. „Přišel Tomáš Jägr, Miroslav Selner. Dále tady máme například Holoubka a Stankoviče z Krásné Lípy. Dohromady přišlo sedm hráčů. Ve výběžku je těžká konkurence a málo hráčů. Není to jednoduché. Navíc stále hledáme trenéra,“ zavrtěl hlavou.

Cíle do další sezony ve druhé nejvyšší krajské soutěži? „Nechceme hrát jenom o záchranu, rádi bychom byli ve středu tabulky. Ale soutěž bude těžká, spadly dva týmy z kraje. Takže uvidíme, jak to bude vypadat,“ dodal.


Načítám výsledky ...