„Je to pořád to samé, máme problémy s hráči. Z pracovních důvodů skončili Kolár, Burda, Pokorný, Hofman a Michalina. Díky zranění zatím nepokračuje Krajčovič se Šottem. Sháníme hráče kde se dá. Ale v přípravě jsme třeba porazili 7:1 Cvikov, kde byli tři hráči na zkoušku. Dva z Vietnamu a z Ústí pak Marek Vít," povzdechl si David Dvořák, prezident rumburského klubu. 

Ten navíc shání nové trenéra, na lavičce totiž skončil František Dužár. „Byl hlavně psychicky unavený. Zatím tým vedu já, chceme ale trenéra z vlastních řad,“ řekl Dvořák. 

Rumburk v generálce na ostré boje v I.A třídě vyhrál 3:1 v Pokraticích. Problémy se sestavou ale pokračovaly. „Opět jsme měli opět spousty omluvenek a to z důvodu dovolené. Museli jsme si půjčit golmana od soupeře a jako náhradník pro případ zranění jel na výpomoc Jakub Hejl z Dolního Podluží.  Kompletní hráčský kádr pro podzimní část mistrovského zápasu ještě nemáme uzavřen, neboť nadále máme rozjednáno pár hráčů, takže jmenovitý seznam odtajníme v nejbližší době," prozradil Dvořák. 

Ambice tak mají v Rumburku jednoduché, odpovídají situaci v klubu. „Jednoznačně se chceme zachránit, v naší situaci ani větší ambice mít nemůžeme,“ uzavřel vše prezident klubu.