Marně čekali fanoušci ve Vilémově, spojený tým Horního Jiřetína a Litvínova nepřijel. „Soupeř volal, že jim v Ústí nad Labem klekl autobus. Je to podivné, sami jsme nabídli, že můžeme začít hrát o hodinu později. Soupeř to ale neakceptoval. Hned jsme nabízeli náhradní termín. Uvidíme, jak se k tomu postaví svaz,“ řekl zjevně rozladěný manažer Vilémova Libor Sklenář.

Modrá potvrdila jarní formu, doma porazila Lovosice 4:1 a opět bodovala. V tabulce vystoupala na jedenácté místo. „Do první půle jsme vstoupili katastrofálně, byli jsme bez pohybu, bez nasazení, hra neměla ani hlavu ani patu. Postupem času jsme se ale dostali do hry a do poločasu srovnali. Druhou půli jsme dali dva rychlé góly a Lovosice prakticky k ničemu nepustili, až na zbytečnou penaltu, kterou ale Milan Matějka chytil. Po gólu na 4:1 se zápas dohrával v poklidném tempu,“ podotkl kapitán Modré Martin Fejfar.

Čtrnácté je Jílové, které doma padlo 0:2 se Srbicemi. „Klukům nemám co vytknout, ale Srbice ukázaly velkou kvalitu. My jsme měli nějaké šance, ale v koncovce se nám nedařilo. Nepodali jsme špatný výkon, ale soupeř byl o něco lepší. Nedá se nic dělat,“ shrnul krátce porážku trenér Jílového Pavel Salava.

Modrá/Hrobce - Lovosice 4:1 (1:1) Branky: Šotola 2, Ahmed, Šupík - Walter. Rozhodčí: Zitko. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Modrá: Matějka - Uka, Fejfar M., Šmalcl, Šupík (69. Pražák) - Fejfar T. - Stožický (39. Šotola, 78. Vyhnal), Polák, Čisár (83. Matys) - Ahmed, Macko.

FK Jílové - Srbice 0:2 (0:1) Branky: Khaur, Švábenský. Rozhodčí: Šůma. ŽK: 3:3. Diváci: 200.

Jílové: Smutný - Červenka (44. Červenka), Florián (74. Horyna), Gaher, Vosecký - Kolář (59. Kudrna), Vait, Feledi (81. Michalec), Bílek (86. Horáček) - Just, Pícha.