Heřmanovští doma splnili roli papírového favorita, když porazili poslední Velké Březno vysoko 5:1. Rozhodli ale čtyřmi góly po změně stran. „V prvním poločase to tak jasné nebylo. Vlítli jsme na ně, dali gól a mohli přidat další. To by bylo po zápase. Jenže pak se hosté osmělili, nám to najednou nešlo a do půle vyrovnali. Konečně se trefil Zdeněk Čapek, krásně hlavičkou. Akorát si spletl brány. To se nám vyplatilo, že mu zkrátili trest za červenou,“ smál se hrající trenér Heřmanova Radek Rojko.

Rumburk doma porazil Junior Děčín 3:1.
PODÍVEJTE SE: Rumburk zaskočil favorita zkušeností. Junioru chyběla pokora

Po změně stran už o vítězi nebylo pochyb. „Byli jsme lepší, jednoznačně. Chytil se Kamil Dančo, který dal tři góly. Takže nakonec zasloužené vítězství,“ poznamenal.

Heřmanov se ve vyrovnané tabulce posunul na osmé místo, na třetí Lukavec přitom ztrácí dva body. Může tak pošilhávat po podzimu na umístění na bedně.

„Hlavní je, že odskakujeme od spodku tabulky. Navíc máme relativně dobrý los. Je tedy pravda, že teď jedeme do Úštěka, tam to bude těžké. Horší je, že nebudeme kompletní,“ dodal Rojko.

Malšovice věřily, že po šťastném vítězství nad Chuderovem odstartovaly vítěznou šňůru. Opak byl ale pravdou. Tým z Děčínska vyhořel v Křešicích, kde po bezkrevném výkonu prohrál zaslouženě 0:3.

„Jestli jsem zklamaný? To je slabé slovo! Po vítězství nad Chuderovem jsme doufali, že budeme v Křešicích bodovat, navíc proti nim máme kladnou bilanci. Jenže jsme hráli bez zájmu, šťávy, bylo to odchozené. Připravujeme tým na Fausta a on nám dá tři góly. Vypadalo to, jako by polovina týmu byla někde na nočním tahu. Nedokážu si vysvětlit, proč jsme tak hráli,“ kroutil hlavou hodně nespokojený Josef Florián, trenér Malšovic.

Malšovičtí jsou devátí, pomalu aby se ohlíželi za svá záda. „Teď máme Chlumec, ten má určité problémy, to musíme zvládnout. Ale uvidíme, v jakém budeme složení,“ uzavřel vše.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...