S jakými cíli jste šli do sezóny 2018-2019?
Jako cíl jsme měli umístění v nejužší špičce soutěže, což se nám podařilo. Konečné třetí místo je pro nás úspěchem, za který jsme rádi.

Podle výsledků mi přijde, že se vám vyložená herní krize vyhnula, vidíte do podobně?
Pominu-li předposlední tři zápasy, tak se to tak dá nazvat. Nejhorší byl doma výpadek s Jílovým, na který musíme hodně rychle zapomenout.

Který zápas byl podle vás nejpovedenější?
Velmi se nám povedl na jaře zápas v Srbici nebo doma s Krupkou a Brnou. Byla to dobrá utkání.

Kdo byl váš největší soupeř?
Největším soupeřem byl jednoznačně vítěz Louny. Pak také velmi kvalitní tým Srbic, který by si zasloužil také hrát divizi, hráče na to určitě má, bohužel hřiště ne.

Nejlepším střelcem týmu byl s 18 góly Miroslav Kučera, byl jste s jeho výkony spokojený?
Kučera je velmi dobrý hráč, ale potřebuje dozrát. Pokud bude proměňovat vyšší procento svých šancí, tak může hrát výš než u nás.

Bez ohledu na výsledky, jak byste sezónu zhodnotil?
Sezóna to byla povedená, měli jsme dobrou partu, která táhla za jeden provaz. Všichni jsme spokojení.

Dojde přes léto k nějakým změnám v hráčském kádru?
Ke změnám určitě dojde, neboť odchází pět hráčů. Vesměs ti, kteří nedostávali příliš prostoru. Nově jsou zde zatím čtyři hráči, kteří by měli svým příchodem zlepšit vyrovnanost našeho kádru a zřejmě ještě jeden hráč   přijde.

Co říkáte na návštěvnost domácích zápasů?
Tradiční návštěvnost je u nás okolo 200 lidí na zápas z celého výběžku a desítka i ze sousedního Německa. V průběhu sezóny jsme tuto návštěvnost dokázali udržet, za což jsme rádi.

Kdy zahájíte přípravu na další sezónu?
Začínáme trénovat 18. července a před mistrovskými zápasy sehrajeme pět přípravných utkání. Budeme hrát s účastníkem ČFL Přepeřemi, divizní Českou Lípou, dále Doksy a Skalice z krajského přeboru a tradiční derby s postoupivším Šluknovem do A třídy.