Libouchec si čtyři branky rovnoměrně rozdělil do obou poločasů. „K dlouhodobě absentujícím třem klíčovým hráčům přibyli ještě oba krajní obránce Češpiva a Rygar a tak jsme museli do sestavy zařadit několik dorostenců a tak šance na úspěch nebyly valné,“ vyjádřil se Miroslav Tyl a měl také nakonec pravdu. „Jediné pozitivum zápasu jsou tak jenom nasbírané zkušenosti mladých hráčů,“ doplnil vedoucí týmu.

Jiné starosti měli o víkendu fotbalisté Šluknova, kteří přijeli na trávník předposledního Rumburku a tam potvrdili roli favoritů a domácí smázli 3:0.

SK Černovice - FK Jílové, domácí hráči v červeném.
FOTO: Zlaté dva body! Látali jsme sestavu, hrál jsem i já, řekl kouč Barilla

„Čekalo nás derby, ale nebylo třaskavé jako obvykle. Soupeř se potýká s problémy a hraje o udržení v soutěži. My jsme chtěli potvrdit aktuální formu a odvést si tři body,“ vyprávěl asistent trenéra Ladislav Čurgali starší. A jeho celku se to povedlo, i když si fanoušci na první branku museli počkat dlouhých 71 minut. Skóre zápasu tak otevřel Martin Vostrovský a brzy se přidali Patrik Záruba a Jakub Čurgali.

„Góly přišly po vystřídání v poslední dvacetiminutovce. Zasloužené, ale vydřené tři body. Poděkovat bych chtěl naším fanouškům, kteří nás dorazili podpořit,“ dodal Čurgali.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...