Do jarní části ale půjdou se změnou na trenérské lavičce. Pavel Salava chce trénovat jenom brankáře, jeho pozici zaujme duo Ondřej Barilla a Pavel Příhonský.

„Přípravu jsme absolvovali v Březinách na umělce, pár tréninku proběhlo na ústecké umělce. Bohužel jsme se potýkali s covidem a zraněními,“ přiznal Ondřej Michl, sekretář klubu.

Hned tři přátelské zápasy muselo Jílové právě z důvodů hráčských absencí odřeknout. Takže třeba nestihl generálku proti Skalici. „V přípravě jsme tak prohráli 1:2 v Bílině, kde jsme nehráli špatně. Pak přišlo utkání s Proboštovem, tam jsme prohráli vysoko 0:5,“ pokračoval Michl.

Jisté změny hlásí hráčský kádr Jílového. „Do Malšovic odešel stoper Pepa Florián, s fotbalem skončil Kamil Hošek, to nás překvapilo. Kvůli škole skončil Lukáš Novotný. Naopak z Ledvic přichází Petr Kiňo, který prošel mládeží v Ústí nad Labem,“ prozradil Michl.

Jílové je v tabulce desáté, rádo by se posunulo v tabulce do středu tabulky. „Víme, že jsme na podzim mohli udělat více bodů. Na druhou stranu máme hodně těžký los, z šesti utkání hrajeme pětkrát venku. Tak uvidíme,“ dodal na závěr sekretář FK Jílové.