Utkání dalo vzpomenout na jarní bitvu s Libouchcem. Rumburk tehdy vyhrál 6:5, v zápase proměnil dvě penalty. Mimochodem, proti Jiřetínu se opět prosadil dvakrát z pokutového kopu. „Chceme po hráčích, aby se prostě nebáli a chodili ve vápně jeden na jednoho,“ řekl Aleš Vavroušek, hrající manažer FK Rumburk.

Tým z Děčínska byl celý zápas o krok napřed a neustále byl ve vedení. Hosté dali třetí gól až v nastaveném čase. Rumburk přitom nastoupil přesně v jedenácti lidech, na lavičce seděl pouze náhradní brankář Krajčovič. „Pro nás jsou to cenné a hlavně důležité tři body. Byl to zápas dvou různých poločasů,“ přiznal Vavroušek.

Zdroj: Zdroj: SK Šluknov

Rumburk po tom prvním vedl 2:0. „Zvládli jsme ho lépe. Byl tam pohyb, důraz a chuť hrát. Také jsem z týmu cítil vůli vyhrát. Ve druhém poločase jsme bohužel už nebyli tak aktivní. Soupeř nás párkrát zatlačil. Přesto jsme si vytvořili šance a dali další dvě branky,“ pokračoval.

V tabulce se rumburští fotbalisté drží na dvanáctém místě, na jaře vyhráli všechny tři domácí zápasy. „No, nevím, jestli je to nějaké kouzlo stadionu,“ zasmál se Vavroušek. „Doma si více věříme, jsme i víc agresivnější a více si dovolíme,“ dodal na závěr.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...