„V samotném závěru jsme měli k dispozici trestný kop. Ten fantasticky zahrál Havel. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě,“ radoval se vilémovský manažer Libor Sklenář.

Hosté byli skoro tři čtvrtě zápasu lepším týmem a hýčkali si dvoubrankový náskok. „Závěr byl hektický, domácí přitlačili a během osmi minut vyrovnali,“ popisoval Sklenář. Euforii domácího výběru ale krutě uhasil šikovný vilémovský záložník. „Po takovém utkání se hodnotí velice těžce,“ hledal jen stěží slova asistent trenéra Brné Milan Česlák. „Za snahu ve druhé půli jsme si určitě alespoň bod zasloužili, myslím, že remíza by byla za bojovnost spravedlivá,“ dodal. 

Je to hořký konec zápasu, zvlášť, když se vám tohle stane doma, ale je to teprve začátek soutěže a musíme se z toho poučit,“ doplnil Česlák.

„Musíme si uvědomit, že se hraje až do závěrečného hvizdu. Tak zkušenému mužstvu, jaké máme, by se toto stávat nemělo,“ zalitoval na závěr hodnocení.

Tři zápasy, devět bodů. Vilémov zažívá dobrý start do sezóny. A zůstává v elitní společnosti dalších dvou celků (Louny a Krupka), které zatím neztratily.

SK Brná – Stap Vilémov 2:3 (0:1)

Branky: Králík, Zeman – Buryánek, Kučera, Havel. R: Dušek. ŽK: 1:3. Diváci: 132.

Vilémov: Vaňák – Luňák, Jirchář, Šmalcl, Jindřich – Kučera, Hoke, Havel, Vavroušek, Buryánek (80. Hošek) – Ruszó.