Děčínským zástupcům se ve skupině A poměrně dařilo. Junior Děčín vyhrál na půdě Chabařovic 3:0 a stále drží druhé místo za vedoucími Pokraticemi. „Přežili jsme začátek, kdy domácí trefili dvakrát břevno. Pak nás dostal do vedení Vicany, od té doby jsme byli aktivnější. Po změně stran se hrálo jenom na domácí branku. Byli jsme trpěliví a naše vítězství pojistili v závěru. Byl to zodpovědný výkon a takticky dobře zvládnutý zápas," nechal se slyšet Miroslav Tyl, vedoucí FK Junior Děčín. 

V Dobkovicích se hrálo derby, dorazil tam Heřmanov. Padlo celkem devět branek, tři body za výhru 6:3 zůstaly v dobkovické kabině. „Přišlo hodně diváků a utkání se jim muselo líbit. Bylo to nahoru dolů, pro nás trenéry už to bylo horší. V závěru nám pomohl střídající Patrik Bucek, který zařídil poslední tři góly. Máme ale hodně zraněných, už vyhlížíme konec podzimu," konstatoval Zdeněk Štol, kouč Dobkovic. 

Jen bod doma vybojovala Česká Kamenice, která podlehla Křešicím po penaltovém rozstřelu. „Nehráli jsme dobře, nebyl to prostě hezký zápas. V obraně jsme nasekali spoustu chyb, včetně dvou penalt, které ale hodně neproměnili. Remíza je nakonec odpovídající. Daleko více nás mrzí těžké zranění Michala Bašty, který si zlomil holení a lýtkovou kost. Operace dopadla dobře, tak snad se dá Michal brzy do kupy,“ zdůraznil Josef Rákosník, trenér České Kamenice. 

Veselo bylo v Bynově. Tamní Union Děčín porazil 2:1 Chlumec a slavil první tříbodové vítězství v sezoně. Výhru děčínským barvám vystřelil v 87. minutě mladík Grulich. „Je to pro nás velká vzpruha. Vrátili se nám někteří hráči, měl jsem k dispozici 17 hráčů. Předvedli jsme bojovný výkon. Tři body proti Chlumci jsou dobré, snad do konce podzimu ještě nějaký ten bod vybojujeme," usmíval se Pavel Horáček, kouč děčínského Unionu. 

„Při vší úctě, spíš než že nás porazil soupeř jsme si zápas prohráli sami. Union měl jednu pořádnou střelu na bránu, dal ale dva góly. Celý zápas jsme odehráli špatně, nepovedl se nám,“ soukal ze sebe kouč Chlumce Roman Veselý. „Zatím jsme měli vynikající podzim, tohle na to vrhá trochu stín, je to pro nás taková ťafka,“ dodal.