„Líbila se mi úroveň utkání, dorostenci nás svou aktivitou a kvalitou nutili rychle a přesně pracovat s míčem, být v neustálém pohybu a soustředěnosti,“ řekl vilémovský kouč Vlastimil Chod.

Domácím se povedl vstup do zápasu, když se hned v 1. minutě prosadil chytrou střelou ze 40 metrů Hoke. Jablonečtí mladíci sehráli v prvním poločase vyrovnanou partii, jejich šance ale zpacifikoval pozorný Vaňák. Ve 38. minutě se pak domácí radovali podruhé, když Kučera vysunul Malce a ten zvýšil na 2:0.

Po změně stran přišlo rychlé snížení, ve 49. minutě se po rychlém brejku trefil Kochánek – 2:1. Dvanáct minut před koncem si ale míč postavil Havel, trestný kop zahrál skvěle a uzavřel skóre na konečných 3:1.

„Samozřejmě jsme rádi, že jsme poslední utkání sezóny před našimi fanoušky zvládli a rozloučili se vítězstvím,“ dodal Vlastimil Chod.

Stap Vilémov - FK Jablonec U 19 3:1 (2:0)

Branky: Hoke, Malec, Havel - Kochánek. R: Červený - Hejl, Soukup. ŽK: 1:1. Diváci: 145. 

Vilémov: Vaňák (46. Dvořák) – Čonka (46. Honců), Snášel (46. Rybář), Kurel, Jindřich (60 Svoboda T.) – Zima, Kučera, Hoke, Havel, Kramer (71. Malec) – Malec (46. Mikula)