„Aktuálně máme v kádru šestnáct hráčů. Proti Skalici jsme měli pět omluvenek, kluci byli s futsalovým týmem v Kladně. Ten zápas byl z naší strany hodně špatný,“ hlesl Libor Sklenář, vilémovský manažer.

Start druhé poloviny sezony v krajském přeboru se kvapem blíží, Sklenář se snaží tým posílit. „V trestu máme dva hráče, Havla a Honců. Navíc se nám proti Skalici zranil Honza Kubr, to je taky problém. Takže je nás málo. Snažím se sehnat jednoho, dva hráče, ale prostě není kde. Je to špatné. Ještě bychom mohli zase sehnat cizince s Brazílie nebo Afriky, ale do toho se mi zase nechce. Je to náročné a nákladné,“ smutně poznamenal.

Fotbalisté České Lípy podlehli druholigovému Varnsdorfu 0:3.
PODÍVEJTE SE: Varnsdorf generálku zvládl. Arsenalu dal tři góly

Vilémov nadále čeká na to, jak dopadne jejich případný přesun do Libereckého kraje. „Co já vím, tak ještě rozhodnuto není. Právě probíhá určitá anketa mezi kluby na Liberecku. Rozhodnutí by nám měli dát do konce března," uzavřel vše.

Skalický trenér byl po zápase hodně rozmrzelý. „Soupeř vůbec nepřijel v optimálním složení, dohrával vlastně v deseti lidech. K ničemu nás vlastně nepřinutil, brankář Vaňák toho ještě hodně vychytal,“ kroutil hlavou Zdeněk Baťka, trenér Skalice. Dvakrát se trefil Zeman, jednu branku přidal Pečenka.

Fotbalisté Malšovic přezimují na pátém místě I.A třídy.
Brankář se dal na pískání. Nebude to pro Malšovice problém?

Na tým z Českolipska ještě čeká přátelský zápas proti Junioru Děčín, následně bude čekat na los krajského poháru. „Co se týče kádru, tak dotahujeme dokončení přestupu Pepy Zemana z Lokotky. Ještě tady zkoušíme hráče Svačinu, který hrál v Německu a pochází ze Šluknovska. Uvidíme. Pokud se ještě nedomluvíme na jednom hráči s Českou Lípou, tak je kádr uzavřený,“ dodal Baťka.


Načítám tabulku ...