„Za první poločas patří klukům velká pochvala, ten druhý už tak dobrý nebyl, ale zvládli jsme to. Porazili jsme mančaft, který venku snad ještě neprohrál. Po delší době jsme měli i štěstí, už jsme ho potřebovali. A myslím, že jsme mu šli výkonem naproti,“ usmíval se spokojený trenér Roudnice Pavel Hoznédl.

Šluknov předvedl v prvním dějství hodně špatný výkon, za 44. minut třikrát inkasoval. „V prvním poločase jsme byli všude pozdě. Když dostali míč domácí, tak sprintovali v šesti dopředu, my jsme byli naopak pomalí. Prostě první půle byla tragédie, byli jsme na výletě. Ten zápas jsme honili pozdě. Kdybychom možná ve druhé půlce přidali po penaltě ještě druhý gól, mohly se dít věci. Domácí vyhráli zaslouženě, jsme zklamaní. Jasně, ten zápas úplně našemu mladému gólmanovi nevyšel, ale neházel bych to jen na jeho výkon,“ pravil Ladislav Čurgali starší, asistent šluknovského trenéra.

Naopak další důležitou výhru má na svém kontě Rumburk, který doma po boji porazil Mojžíř 3:2. Rumburští v tabulce poskočili na 11. místo a pomalu se vzdalují spodku tabulky. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...