Vilémovští přeci jen tak trochu vyřešili potíže s úzkým kádrem a na lavičce měli čtyři náhradníky. „Vrátil se Míra Luňák a milost dostal disciplinárně potrestaný Valda Honců,“ prozradil Libor Sklenář, manažer Vilémova.

Hosté z Teplicka měli výškovou převahu a hrozili hlavně ze standardních situací. To se nakonec domácím vymstilo. Šli sice ve 22. minutě díky Demeterovi do vedení, jenže Ledvice udeřily hned dvakrát po trestných kopech. Vždy u toho byl Ryška. Remízu 2:2 zachránil v 68. minutě kanonýr Kučera.

„Nakonec tedy došlo na penaltový rozstřel, kde lépe zahájili hosté, ale následné tři penalty nedali a bylo o druhém bodu rozhodnuto. K výhře na penalty opět významnou měrou přispěl náš nestárnoucí gólman Vaňák, který dvě lapil a třetí šla nad jeho bránu,“ usmál se Sklenář.

A nakonec jedna zajímavost. Hostující kapitán dostal za faul červenou kartu, ale protest ledvických hráčů, včetně celé lavičky a následný VAR na dálku rozhodl v jeho prospěch a sudí Sabó vrátil červenou kartičku do kapsy a vyndal jen žlutou. „Hezké a zajímavé gesto,“ dodal Sklenář.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...