Jílovští se domácího favorita drželi do 34. minuty. Po druhé brance Barnata, který nakonec zapsal hattrick, bylo prakticky po zápase. „Od stavu 0:2 to hráči zabalili. Bylo to jenom otázkou skóre, Neštěmicím jsme vůbec nekonkurovali, ani nevím, co mám hodnotit. Domácí si užili pěkný sobotní trénink,“ mávl rukou Ondřej Barilla, kouč Jílového.

Tým z Děčínska dorazili pouze z dvanácti hráči, což je už taková podzimní klasika. „Měli jsme jednoho hráče na střídání. Neštěmice byly od začátku lepší. Zápas mohl skončit daleko vyšším rozdílem, bylo to hrozné. Musíme jenom doufat, že se kluci, co chybí, dají dohromady. Musíme věřit, že jaro prostě bude lepší,“ přiznal.

Soustředit se už teď na zimní pauzu by byla velká chyba. Jílové totiž v dalším kole hostí doma poslední Krupku. O důležitosti utkání není potřeba mluvit.

„Doufám, že budeme v lepší sestavě. Pozitivní je, že sval vydržel Justovi. Dohromady by se mohl dát Příhonský, měl by se vrátit Doubek. Co si budeme povídat, proti Krupce prostě potřebujeme nutně tři body. Musíme se na to v týdnu nějak připravit. Pak už budeme vyhlížet konec zpackaného podzimu. V zimě se musíme dát dohromady a na jaře bodovat. Nic jiného nám nezbývá,“ dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...