Škoda, že se někteří tradiční účastníci museli ze zdravotních či jiných důvodů omluvit (Šmalcl, Jurica, Zoser, Šikýř, Štrombach a další a další). Přesto samotná účast, i když nebyla tentokráte rekordní a stále panuje strach z Covidu 19 překvapila a mile potěšila pořadatele. Počasí se opět vydařilo, tak co víc si přát.

Při dobrém moku a specialitách z udírny se vzpomínalo na dávná i nedávná léta a také na ty, kteří již mezi námi nejsou a odešli na věky. K dispozici bylo mnoho starých fotografií. Všichni si mohli zkusit kopnout na malou prázdnou brančičku o láhev pravé moravské slivovice, kterou nakonec ve vyřazovacím boji vyhrál Tonda Smolík, bývalý známý hráč Varnsdorfu, Děčína i Sparty Praha.

Poté následovalo tradiční společné fotografování do kronik. Závěrečným vrcholem bylo, že pak všichni shlédli společně přátelské utkání domácího Vilémova proti Jablonci U19, ve kterém domácí SK Stap Tratec vyhrál v poměru 3:1. Toto setkání se všem moc líbilo a všichni se již těší na další setkání za rok opět ve Vilémově. Nejstaršími účastníky byli pánové Kubík a Křenař – oba již devadesátníci. Nejvzdálenějším účastníkem pak byl pan Miloš Kramer, který přijel až z dalekého Nového Jičína.

Dík patří funkcionářům Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov - P.Horákovi, E.Skřivanové, E.Kasalové, V.Švitorkovi a L.Sklenářovi za zorganizování celé této akce, která dle slov účastníků nemá široko daleko obdoby. Účastníci také ocenili krásné prostředí Vilémovského sportovního areálu, příjemnou obsluhu a dobré jídlo.