V derby utkání mezi Šluknovem a Vilémovem se o výsledku rozhodlo prakticky před zápasem. Domácí nemohli počítat s několika hráči základní sestavy. Do branky se postavil hráč z pole Ladislav Čurgali, vypomoct museli dorostenci a hráči B týmu. Hosté tak domácím uštědřili debakl 11:1. 

"Bylo to jasná záležitost, oslabení domácí nám nemohli konkurovat. Jen nás hodně mrzí zranění obránce Jindřicha. Na druhou stranu je dobře, že jsme byli v koncovce efektivní," řekl manažer Vilémova Libor Sklenář. 

"Chyběl nám brankář a kompletní obrana. Navíc jsme dostali laciné branky, pak se to vezlo," hlesl asistent šluknovského trenéra Ladislav Čurgali. 

Překvapení se konalo v Jílovém. Domácí účastník krajského přeboru přepkapivě nestačil na Junior Děčín. Tým, který hraje I.B třídu, vyhrál 3:1. A raduje se z postupu do třetího kola. 

"Byl to ostudný výkon," stručně pravil jílovský kouč Pavel Salava. "Na začátku byli domácí mírně lepší, po změně stran jsme ale zase byli lepší my. Nakonec měli hráči více šancí. Vítězství je to překvapivé, zasloužené a věřím, že nás povzbudí do dalších mistrovských bojů," pochvaloval si vedoucí Junioru Miroslav Tyl. 

Plaston Šluknov - Stap Vilémov 1:11 (1:4) 

Branky: Mikula - Vavroušek 3, Havel 3, Kučera 2, Luňák, Zima, Hoke. R: Oborník. ŽK: 1:0. Diváci: 150.

FK Jílové - Junior Děčín 1:3 (1:1)

Branky: Šindelář - Vicany 2, Rygar. R: Sabo. ŽK: 2:2. Diváci: 50.