„Zápas v Lovosicích jsme hrubě podcenili a zaslouženě prohráli. Naše hra byla bez nápadu, bojovnosti a chutí po vítězství. Za celý zápas jsme si nebyli schopni vypracovat jedinou šanci a tak je vítězství Lovosic plně zasloužené. Velkou kaňkou je pak ještě vyloučení Lukáše Vaňka. Příští zápas doma proti Brné musíme podat daleko lepší výkon, pokud máme pomýšlet na body,“ zlobil se kapitán a stoper Modré Martin Fejfar.

To domácí trenér Lovosic Roman Podrazil byl logicky spokojenější. „Co se hry a výsledku týče, tak jednoznačně spokojenost. Bohužel to má trpkou příchuť v podobě zranění Dominika Waltera, který musel ve druhém poločase nuceně střídat,“ nemohl si naplno užít tříbodovou radost trenér Lovosic Roman Podrazil.

Jeho tým si už v poločase právě díky Walterovi s Marčaníkem vybudoval náskok 2:0, tento stav nakonec vydržel až do konce. „Škoda, že jsme nepřidali více branek, šance na to byly, mohlo být hotovo o dost dřív. Myslím ale, že výhru jsme si zasloužili. Byli jsme důraznější, lepší, šli jsme do toho s tím, že musíme být agresivnější v soubojích a soupeř nás možná trochu podcenil. Také nám pomohly změny v sestavě, které se osvědčily.“

ASK Lovosice – Jiskra Modrá 2:0 (2:0)

Branky: Walter, Marčaník. R: Davignon. ŽK: 1:3. ČK: Vaněk(Modrá). Diváci: 60.

Modrá: Matějka – Uka (46. Vyhnal), Martin Fejfar, Šmalcl, Michalec – Vaněk – Mayerhofer, Polák, Tomáš Fejfar – Stožický, Šotola (60. Ahmed).