Vilémovští ale uznali, že to byla hodně vydřená výhra. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ve druhém to byly zase Neštěmice. Na konci se ale štěstí přiklonilo k nám,“ přiznal Libor Sklenář, manažer Vilémova.

Domácí ve 39. minutě po brankách Rybáře a Kučery vedli 2:0. Hosté ale do poločasu díky Pavlíčkovi snížili, po změně stran pak v 77. minutě vyrovnal kanonýr Lácha, který proměnil penaltu. O pět minut později ale strhl skóre na vilémovskou stranu po skvělé individuální akci střelec Kučera. „V závěru nás opět podržel brankář Vaňák, hosté ještě ve druhém poločase trefili břevno, v poslední minutě jsme přežili i nebezpečný závar. Věřím, že si diváci zápas užili, poprvé v sezoně jsme doma vyhráli za tři body,“ dodal Sklenář.

Michal Just, zkušený hráč FK Jílové.
Situace není dobrá. Klub čeká těžký boj o záchranu. Jaké má šance?

Hosté byli zklamaní, tušili, že minimálně bod byl na dosah. „Do Vilémova jsem se moc těšil. Přivítal nás útulný areál, soupeř, kterého neznám, sliboval pěknou sobotní zábavu. Nadstandardní travnatá plocha sváděla k pohledné kombinační hře, která nás baví,“ přiznal Jan Deutsch, kouč Neštěmice.

„První poločas byl zpočátku nervózní, nebyli jsme schopní posbírat odražené míče a toho soupeř využíval. Když už se zdálo, že Vilémov zaskočíme a dáme vedoucí branku, bylo to po rychlých brejcích opačně. Gólem do šatny jsme se malinko uklidnili a i přes emoce v kabině bylo cítit odhodlání vyhrát. Druhý poločas jsme byli jasně lepší, domácí se jen bránili a po penaltovém zákroku a vyrovnání měl přijít vítězný zásah, jenže jeden z výjimečných brejků a naše hodná obrana darovaly vedoucí trefu soupeři. I přesto byl závěr v naší režii, strašně mě mrzí neproměnění vyložených šancí, které nás stály alespoň bod," dodal Deutsch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...