Šluknov odjel na půdu silných Dobroměřic a opět musel řešit problémy s hráči. Oslabení hosté nakonec vyfasovali krutou porážku 1:5. Ovšem zaslouženou. „Domácí jsou aspiranti na postup. Za nás museli nastoupit tři hráči s horečkou. Ale první půl hodina nebyla špatná, dokonce jsme se dostali do vedení. Domácí ale vyrovnali z penalty a vzápětí stav otočili,“ řekl asistent trenéra Ladislav Čurgali.

Po změně stran domácí přidali třetí gól, všemu předcházela hrubá chyba v rozehrávce. „Pak jsme to otevřeli a domácí nás trestali. V takovém utkání se musíme vyvarovat individuálním chybám,“ dodal Čurgali.

Dobroměřice drží první místo. Proti Šluknovu čekaly vyrovnanější bitvu.
„Čtvrtý tým A třídy by měl předvádět jinou kvalitu. Bylo to, jako když k nám přijeli na výlet. Už při rozcvičení. Byl to pro nás neznámý soupeř, ale nakonec to bylo v pohodě,“ rýpl si do Šluknova hrající trenér vítězů Alois Šebek.

Rumburk chtěl doma proti poslednímu Proboštovu potvrdit dva body z Roudnice. Plán ale hrubě nevyšel, porážka 3:4 je velkou čárou přes rozpočet. „Zápas jsme si prohráli špatným výkonem v prvním poločase. Hráli jsme fakt špatně, navíc hráči vyrobili několik velkých chyb. Druhý poločas jsme se po druhé brance zvedli, trochu to rozhýbala i střídání. Nakonec jsme mohli při troše štěstí i vyrovnat, ale za tu první půlku jsme potrestání ztrátou všech bodů,“ přiznal zklamaný trenér Rumburka Josef Rákosník.

Nejlepší střelci I.A třídy: 9 – Dvořák (Střekov), Čisár (Neštěmice), 7 – Lazarik (Dobroměřice), Katrenič (Ledvice), Mikula (Šluknov), … 4 – Šott (Rumburk), 3 – Burda, Demeter, Kolár (všichni Rumburk).